road2 road road3

Rozkład jazdy

Linia Biłgoraj - Rzeszów, Rzeszów - Biłgoraj przez Tarnogród, Sieniawę, Przeworsk.

Biłgoraj - Rzeszów

Poniedziałek - Piątek Sobota Niedziela
Przystanki VDdw VEdw VDdw VEd7 VEdw VEd7 VEd7 Vd7e
Biłgoraj, ul. Boh. Monte Cassino 1 06:50 08:00 11:30 15:15 08:00 15:15 15:15 18:00
Biłgoraj, ul. Kościuszki 06:52 08:02 11:32 15:17 08:02 15:17 15:17 18:02
Okrągłe, Korczów - szkoła 06:54 08:04 11:34 15:19 08:04 15:19 15:19 18:04
Majdan Nowy 06:59 08:09 11:39 15:24 08:09 15:24 15:24 18:09
Markowicze Cegielnia 07:01 08:11 11:41 15:26 08:11 15:26 15:26 18:11
Księżpol - Tanew 07:03 08:13 11:43 15:28 08:13 15:28 15:28 18:13
Płusy 07:07 08:17 11:47 15:32 08:17 15:32 15:32 18:17
Tarnogród, ul. Rynek 1 07:12 08:22 11:52 15:37 08:22 15:37 15:37 18:22
Tarnogród - Przedmieście Błonie 07:14 08:24 11:54 15:39 08:24 15:39 15:39 18:24
Majdan Sieniawski - Pomnik 07:22 08:32 12:02 15:47 08:32 15:47 15:47 18:32
Majdan Sieniawski - skrzyżowanie 07:24 08:34 12:04 15:49 08:34 15:49 15:49 18:34
Adamówka - skrzyżowanie 07:27 08:37 12:07 15:52 08:37 15:52 15:52 18:37
Adamówka - osiedle 07:28 08:38 12:08 15:53 08:38 15:53 15:53 18:38
Cieplice - skrzyżowanie 07:31 08:41 12:11 15:56 08:41 15:56 15:56 18:41
Rudka - skrzyżowanie 07:32 08:42 12:12 15:57 08:42 15:57 15:57 18:42
Wylewa - skrzyżowanie 07:36 08:46 12:16 16:01 08:46 16:01 16:01 18:46
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 28 07:39 08:49 12:19 16:04 08:49 16:04 16:04 18:49
Ubieszyn 07:41 08:51 12:21 16:06 08:51 16:06 16:06 18:51
Ubieszyn Spółdzielnia 07:43 08:53 12:23 16:08 08:53 16:08 16:08 18:53
Tryńcza UG 07:47 08:57 12:27 16:12 08:57 16:12 16:12 18:57
Wólka Małkowa 07:51 09:01 12:31 16:16 09:01 16:16 16:16 19:01
Gniewczyna Tryniecka 07:55 09:05 12:35 16:20 09:05 16:20 16:20 19:05
Gniewczyna Łańcucka - szkoła 07:57 09:07 12:37 16:22 09:07 16:22 16:22 19:07
Gorliczyzna 07:58 09:08 12:38 16:23 09:08 16:23 16:23 19:08
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a/1 08:04 09:14 12:44 16:29 09:14 16:29 16:29 19:14
Przeworsk 08:07 09:17 12:47 16:32 09:17 16:32 16:32 19:17
Nowosielce 08:11 09:21 12:51 16:36 09:21 16:36 16:36 19:21
Rogóźno 08:14 09:24 12:54 16:39 09:24 16:39 16:39 19:24
Kosina 08:18 09:28 12:58 16:43 09:28 16:43 16:43 19:28
Głuchów 08:22 09:32 13:02 16:47 09:32 16:47 16:47 19:32
Łańcut, ul. Kościuszki - skrzyżowanie 08:23 09:33 13:03 16:48 09:33 16:48 16:48 19:33
Łańcut, ul. Armii Krajowej - osiedle 08:26 09:36 13:06 16:51 09:36 16:51 16:51 19:36
Łańcut, ul. Armii Krajowej - Lidl 08:28 09:38 13:08 16:53 09:38 16:53 16:53 19:38
Kraczkowa Górna 08:35 09:45 13:15 17:00 09:45 17:00 17:00 19:45
Krasne 08:38 09:48 13:18 17:03 09:48 17:03 17:03 19:48
Rzeszów, ul. Lwowska - szpital 08:42 09:52 13:22 17:07 09:52 17:07 17:07 19:52
Rzeszów, ul. Lwowska - cmentarz 08:44 09:54 13:24 17:09 09:54 17:09 17:09 19:54
Rzeszów, ul. Lwowska - J.W. 08:46 09:56 13:26 17:11 09:56 17:11 17:11 19:56
Rzeszów, Dworzec Lokalny, ul. Kasprowicza 08:50 10:00 13:30 17:15 10:00 17:15 17:15 20:00

Rzeszów - Biłgoraj

Poniedziałek-Piątek Sobota Niedziela
Przystanki VDdw VEdw VDdw VEd7 VEdw VEd7 VEd7 Vd7e
Rzeszów, Dworzec Lokalny, ul. Kasprowicza 09:05 12:20 14:30 17:40 12:20 17:40 17:40 20:20
Rzeszów, ul. Lwowska - J.W. 09:09 12:24 14:34 17:44 12:24 17:44 17:44 20:24
Rzeszów, ul. Lwowska - cmentarz 09:11 12:26 14:36 17:46 12:26 17:46 17:46 20:26
Rzeszów, ul. Lwowska - szpital 09:13 12:28 14:38 17:48 12:28 17:48 17:48 20:28
Krasne - Auchan 09:15 12:30 14:40 17:50 12:30 17:50 17:50 20:30
Krasne 09:17 12:32 14:42 17:52 12:32 17:52 17:52 20:32
Kraczkowa Górna 09:20 12:35 14:45 17:55 12:35 17:55 17:55 20:35
Łańcut, ul. Armii Krajowej - Lidl 09:27 12:42 14:52 18:02 12:42 18:02 18:02 20:42
Łańcut, ul. Armii Krajowej - osiedle 09:29 12:44 14:54 18:04 12:44 18:04 18:04 20:44
Głuchów 09:32 12:47 14:57 18:07 12:47 18:07 18:07 20:47
Kosina 09:37 12:52 15:02 18:12 12:52 18:12 18:12 20:52
Rogóźno 09:41 12:56 15:06 18:16 12:56 18:16 18:16 20:56
Nowosielce 09:44 12:59 15:09 18:19 12:59 18:19 18:19 20:59
Przeworsk 09:48 13:03 15:13 18:23 13:03 18:23 18:23 21:03
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a/1 09:51 13:06 15:16 18:26 13:06 18:26 18:26 21:06
Gorliczyzna 09:54 13:09 15:19 18:29 13:09 18:29 18:29 21:09
Gniewczyna Łańcucka 09:56 13:11 15:21 18:31 13:11 18:31 18:31 21:11
Gniewczyna Tryniecka 09:58 13:13 15:23 18:33 13:13 18:33 18:33 21:13
Wólka Małkowa 10:01 13:16 15:26 18:36 13:16 18:36 18:36 21:16
Tryńcza UG 10:05 13:20 15:30 18:40 13:20 18:40 18:40 21:20
Ubieszyn Spółdzielnia 10:08 13:23 15:33 18:43 13:23 18:43 18:43 21:23
Ubieszyn 10:10 13:25 15:35 18:45 13:25 18:45 18:45 21:25
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 28 10:14 13:29 15:39 18:49 13:29 18:49 18:49 21:29
Wylewa - skrzyżowanie 10:16 13:31 15:41 18:51 13:31 18:51 18:51 21:31
Rudka - skrzyżowanie 10:20 13:35 15:45 18:55 13:35 18:55 18:55 21:35
Cieplice - skrzyżowanie 10:21 13:36 15:46 18:56 13:36 18:56 18:56 21:36
Adamówka - skrzyżowanie 10:25 13:40 15:50 19:00 13:40 19:00 19:00 21:40
Majdan Sieniawski - skrzyżowanie 10:28 13:43 15:53 19:03 13:43 19:03 19:03 21:43
Majdan Sieniawski - pomnik 10:29 13:44 15:54 19:04 13:44 19:04 19:04 21:44
Tarnogród Przedmieście Błonie 10:37 13:52 16:02 19:12 13:52 19:12 19:12 21:52
Tarnogród, ul. Rynek 1 10:39 13:54 16:04 19:14 13:54 19:14 19:14 21:54
Płusy 10:43 13:58 16:08 19:18 13:58 19:18 19:18 21:58
Księżpol Tanew 10:47 14:02 16:12 19:22 14:02 19:22 19:22 22:02
Markowicze Cegielnia 10:49 14:04 16:14 19:24 14:04 19:24 19:24 22:04
Majdan Nowy 10:51 14:06 16:16 19:26 14:06 19:26 19:26 22:06
Okrągłe, Korczów - szkoła 10:57 14:12 16:22 19:32 14:12 19:32 19:32 22:12
Biłgoraj, ul. Kościuszki 11:01 14:16 16:26 19:36 14:16 19:36 19:36 22:16
Biłgoraj, ul. Boh. Monte Cassino 1 11:03 14:18 16:28 19:38 14:18 19:38 19:38 22:18

Objaśnienia znaków i symboli

  • V - kurs przyspieszony
  • E - kurs od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • 7 - kursuje w niedzielę
  • e - nie kursuje w okresie ferii letnich
  • w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała